Vyražte na svoji životní dovolenou: s novou vodotěsnou videokamerou Handycam HDR-GW66VE

Letos v létě běhejte po pláži, skočte do moře nebo do bazénu s úplně novou kapesní videokamerou od společnosti Sony, která je připravena na všechno, co život přináší. Nová malá videokamera Handycam® HDR-GW66VE, vodotěsná až do hloubky 10 metrů, je také odolná vůči prachu, nečistotám, nízkým teplotám do -10°C a náhodným pádům či drsnějšímu zacházení. Takže pokud chcete plavat, opalovat se, nebo dokonce i lyžovat, nemusí tam vaše videokamera chybět.

 

  • Vodotěsnost do hloubky 10 m - odolnost vůči prachu, nečistotám, mrazu a náhodným pádům
  • Snímání plynulých a stabilních Full HD videí a ostrých fotografií
  • Stabilní záznam i během zoomu a chůze
  • Snadné pořízení autoportrétu při snímání napřaženou rukou pomocí nového tlačítka snímání sebe sama
  • Snímání ve vysoce kvalitním formátu AVCHD nebo formátu MP4, který je ideálním pro web.
  • Lehká a kompaktní videokamera se snadným držením

Videokamera Handycam® HDR-GW66VE je se svoji jednoduchou obsluhou ideální pro zachycení všech rodinných událostí. Neuvěřitelně snadno nasnímá plynulá a stabilní Full HD videa 50p. Díky vysoce kvalitnímu objektivu G Lens™ a CMOS snímači Exmor R™ pořídíte brilantní Full HD videa a fotografie nabité detaily - dokonce i v interiérech, při zatažené obloze nebo za soumraku.

I přímo během zoomu budou záznamy ostré a nerozmazané díky stabilizaci obrazu s aktivním režimem (SteadyShot Active Mode), která kompenzuje třes rukou. Rozdíl uvidíte v plynulejších a profesionálnějších výsledcích, z nichž nikoho nebudou bolet oči.

Skvělé autoportréty se ještě nikdy nepořizovaly snadněji. Prakticky umístěné přídavné tlačítko snímání v přední části videokamery umožňuje snímat sebe sama na video i fotografie, když držíte videokameru Handycam® v napřažené ruce.

Pokud se zajímáte o seriózní filmovou tvorbu, videokamera Handycam® HDR-GW66VE vám pořídí videa ve formátu špičkové kvality AVCHD, abyste si je následně mohli vychutnat na Full HD televizoru nebo vypálit na Blu-ray Disc™. A pokud se chcete o zážitky z dovolené podělit okamžitě, zvolte si webový formát MP4, který je ideální pro odesílání záznamu na oblíbené sociální sítě. Videokamera Handycam® díky bezplatnému softwaru PlayMemories Home pro PC dostupnému na webu Sony.net/pm usnadní správu, editování i sdílení pořízených videí a fotografií.

https://www.email.cz/download/i/-uuWgRzuSPCmEtuut1j2JzhvpqPONcGKJ_mScF2mEth57NF5p88EkALxRPsOfVCHKwlcExU/GW66_product_black_web.jpg

Dopřejte si ještě působivější výsledky při sledování videí i fotografií na vlastním kompatibilním televizoru BRAVIA. Podpora technologie Triluminos™ Colour vám poskytne živější paletu nejkrásnějších přirozených barev, od jasné letní modré oblohy a svěží zelené trávy až po živé barvy tropických ryb.

V nabídce specializovaného příslušenství pro videokameru Handycam® je i polotvrdé pouzdro LCM-GWA. I když právě vylezete z bazénu, důmyslná vodotěsná konstrukce pouzdra umožní bezpečně uložit mokrou videokameru, aniž by se zmáčel obsah vaší cestovní tašky.

Nová vodotěsná, prachu, nárazům a mrazu odolná kapesní Full HD videokamera Handycam® HDR-GW66VE od společnosti Sony bude v prodeji od června 2013.

1 Ekvivalent úrovně 8 mezinárodní klasifikace ochrany JIS/IEC (IPX8) (Možnost ponořit videokameru Handycam po dobu 60 minut do hloubky 10,0 m pod hladinou vody.) Podle testovacích standardů společnosti Sony.
2 Ekvivalent úrovně 5 mezinárodní klasifikace ochrany JIS/IEC (IP5X). Podle testovacích standardů společnosti Sony.
3 Dostupný čas záznamu/přehrávání se může při nízkých teplotách zkrátit.
4 V souladu s metodou MIL-STD 810F 516.5 standardů odolnosti vůči nárazům vyhovělo toto zařízení vyžadovaným testům při pádu z výšky 1,5 m na dřevotřískovou desku tloušťky 5 cm (s LCD displejem zavřeným směrem k tělu videokamery). 

Tyto informace se týkají provozuschopnosti během testovacích podmínek stanovených společností Sony. Nezaručují však ochranu před poškozením, rozbitím nebo vniknutím vody a prachových částic ve všech prostředích.

Hlavní charakteristické vlastnosti a funkce

 

HDR-GW66VE

Formát videozáznamu

Kompatibilita s formátem AVCHD ver. 2.0: MPEG4-AVC/H.264
MPEG2-PS:MPEG-2 (Video)
MP4: MPEG-4 AVC/H.264

Rozlišení videozáznamu

HD:1920x1080/50p (PS), 50i (FX, FH), 1440x1080/50i (HQ, LP)
STD:720x576/50i
MP4: 1280x720 25p

Obrazový snímač

1/3,91“ (4,6 mm) CMOS snímač Exmor R™ se zadním podsvícením

Rozlišení (rozměr) fotografií (maximálně)

20,4 megapixelu 16:9 (6016 x 3384)

Objektiv

Objektiv Sony G Lens™
f = 29,8–298,0 mm (16:9, ekvivalent pro 35 mm) / F1.8 – F3.4

Zoom

10x (optický zoom)
17x (rozšířený zoom)
120x (digitální zoom)

Stabilizace obrazu

Optická stabilizace obrazu s aktivním režimem (Optical SteadyShot™ Active Mode) (od polohy W – širokého záběru, po polohu T - přiblížení)

LCD displej

7,5 cm (3,0“) Clear Photo LCD™ displej (460 000 bodů)

Dostupný čas nepřetržitého snímání

120 minut (HD snímání s maximálně nabitou dodávanou baterií)

Kompatibilní paměťové karty

Paměťové karty Memory Stick Micro™ (Mark 2) a Micro SD/SDHC/SDXC (Třída 4 nebo vyšší)

Rozměry (V x Š x H)

Cca 108,5 × 32,5 ×70 mm (včetně dodávané baterie)

Hmotnost

Cca 188 g (bez baterie)