AOC displej se zabudovanou dokovací stanicí pro iPhone

Společnost AOC představila nový inteligentní a úsporný 23“ (58,5 cm) monitor určený především fanouškům produktů Apple. Model e2343Fi má totiž přímo ve stojanu zabudovanou univerzální dokovací stanici pro iPhone  a iPod.

Tento stylový monitor s Full HD rozlišením a vynikajícím ozvučením přehrává hudbu, videa či fotky přímo z iPhonu bez nutnosti připojení k počítači. iPhone i iPod se přitom zároveň dobíjejí.

 

Multimediální stanice pro uživatele iphone a iPod

Díky systému plug and play se videa a fotografie zobrazují na monitoru, jehož plocha je 37krát větší než obrazovka iPhonu a mohou se tak ukázat ve své plné kráse. Dva zabudované pětiwattové SRS reproduktory poskytují navíc vynikající prostorový zvuk. Svá videa, fotky anebo zážitky z dovolené tak můžete velmi jednoduše ukázat rodině či kolegům v kanceláři. Ve stojanu monitoru též najdete zabudovaný USB port, pomocí něhož se mobilní zařízení, pokud jsou připojená k PC anebo k Macu, mohou synchronizovat s iTunes.

Výkonná LED technologie

Model e2343Fi přesvědčí i svým výkonem. Díky typickému kontrastu 1000:1 (dynamický 20 000 000:1) a rychlé odezvě 2 ms (grey-to-grey) monitor zobrazuje videa z iPhonu ve vysokém rozlišení bez šmouh a duchů. K počítači jej připojíte i pomocí klasického VGA vstupu nebo pomocí digitálního HDMI. LED podsvícení navíc šetří energii. Monitor e2343Fi s méně než 34 watty spotřebované energie v běžném provozu a s méně než 0,5 watty v stand-by módu splňuje nároky spousty certifikací, jako je například Energy Star.

Tento vynikající monitor s 12,9 mm silným rámem je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 3885 Kč bez DPH.

Dodavatelem monitorů značky AOC na český a slovenský trh je společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic.

O společnosti MMD

Společnost MMD byla založená v roce 2009 na základě licenčního ujednání mezi společností Philips a TPV. Společnost MMD je 100% vlastněna koncernem TPV. MMD disponuje výhradními právy na prodej a marketing monitorů Philips a AOC po celém světě. Kombinací silných značek Philips a AOC a výrobních možností společnosti TPV oslovuje MMD široké spektrum klientů s nabídkou inovativních produktů. MMD je společnost s mezinárodní působností, její ústředí sídlí na Tchaj-wanu. Centrála pro střední a východní Evropu sídlí v Praze (MMD Monitors & Displays Czech Republic). Prostřednictvím sítě místních prodejců a distributorů MMD spolupracuje se všemi předními evropskými maloobchodními prodejci výpočetní techniky. Designová a vývojová centra společnosti sídlí na Tchaj-wanu.

Společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic je dodavatelem monitorů značek Philips a AOC na český a slovenský trh. V České republice spolupracuje s předními českými distributory ICT technologií, jako je AT Computers, SWS, 100MEGA distribution a ABC Data. Na Slovensku pak LCD monitory distribuuje prostřednictvím společnosti eD system Slovakia a ASBIS SK. Více informací o společnosti hledejte na www.mmd-p.com.