Genius ukáže na veletrhu COMPUTEX 2013 řadu hybridních periferií

Genius bude vystavovat ve svém stánku novou řadu hybridních periferií:

  •  Energy Mouse - bezdrátová myš, která obsahuje lithium polymerový akumulátor o kapacitě 2400mAh, a umožňuje tak uživatelům dobíjet další mobilní zařízení.
  • Speaker Mouse - myš, která zároveň supluje reproduktorovou sadu 2.1, která vylepšuje zvuk počítače nebo mobilního zařízení.
  •  Cam Mouse – myš, již můžete používat i jako kameru obsahující funkce jako skenování QR kódů, okamžité sdílení nahrávek atd.
  •  Traveler D6600 - bezdrátová myš, která dokáže ovládat dva různé počítače a přepínat mezi nimi.
  •  Transbar - přenosný Bluetooth 2.1 repoduktor, který slouží i jako stojan a je kompatibilní s tablety všech velikostí.

Nové produkty v herní řadě GX Gaming

Genius ukáže také dvě nová zařízení, které patří do řady GX Gaming určené hráčům - Manticore, herní mechanická klávesnice a Zabius, výkonný herní headset kompatibilní s PC, Mac, PS3 a Xbox 360.

Genius bude vystavovat celé portfolio produktů, včetně příslušenství pro chytré telefony a tablety; jedny z nejlehčích bluetooth klávesnic pro Android a iOS na trhu; profesionální grafické tablety; audio zařízení, včetně herních reproduktorů a reproduktorů pro iPad a iPhone; snímací zařízení jako digitální fotoaparáty, kamery, kamery do auta a také herní příslušenství zahrnující headsety a počítačové myši.

Více informací o značce Genius najdete na http://www.geniusnet.com

Více informací o herní řadě GX Gaming najdete na http://www.gx-gaming.com/