Verbatim V3 MAX USB 3.0 využívá přenosové rychlosti na maximum

Novinka Store 'n' Go od Verbatimu je odolná vůči poškrábání. Verbatim, přední světový průkopník technologií pro elektronické ukládání dat, včetně optických médií a flash pamětí, rozšířil svou oblíbenou a oceňovanou produktovou řadu flash disků Store'n'Go o model V3 Max nabízející rychlejší připojení a vyšší rychlosti přenosu dat. V3 MAX je nejrychlejší ze všech nabízených Verbatim USB flash disků.

Díky USB 3.0 rozhraní, které je zpětně kompatibilní s předchozím USB 2.0, má V3 Max impozantní rychlost čtení až 175 MB/s a rychlost zápisu až 80 MB/s. Je k dispozici s kapacitou pro ukládání dat 16 GB, 32 GB, 64 GB a 128 GB.

Elegantní vzhled V3 Max vylepšuje UV ochranná vrstva pokrývající jeho lesklý povrch, která chrání disk proti poškrábání a známkám každodenního opotřebení.

USB V3 Max je vybaven, stejně jako ostatní USB flash disky řady Verbatim Store'n'Go, zasouvacím mechanismem "slide & lock", který chrání USB rozhraní před možným poškozením při jeho nepoužívání a zcela eliminuje možnost rozčilování se nad zatoulanými ochrannými krytkami.  

S cenou začínající na 699 Kč za 16 GB skladovacího prostoru, je Verbatim V3 Max USB flash disk ideálním volbou pro uživatele, kteří hledají praktické a cenově dostupné řešení pro rychlý a spolehlivý přenos dat mezi jednotlivými zařízeními. Ceny jsou pro 32 GB a 64 GB stanoveny takto: 1 159 a 1 759 Kč (včetně DPH). 

Verbatim Store 'n' Go V3 Max je už nyní v prodeji v online obchodech a v maloobchodních prodejnách.