U:fon vylepšil nabídku domácích linek a zavedl čtyři nové tarify

UFON LOGOAir Telecom a.s., provozovatel telekomunikační sítě U:fon, představuje čtyři nové tarify pevných hlasových služeb. U:fon v rámci tarifů s názvy U:fon MINI, STANDARD, RELAX a MAX snížil minutové sazby z 2 Kč za minutu hovoru na 1,50 Kč vč. DPH. Cena se vztahuje jak na volání do tuzemských pevných a mobilních sítí, tak i do více než dvacítky zahraničních destinací. Tarif U:fon MINI s paušálem 199 Kč přitom nadále zůstává nejlevnější variantou volání u nás, levnější i než běžně dostupné volání z mobilních telefonů.

 

Nový tarif pro pevnou linku U:fon MINI představuje cenově nejdostupnější možnost volání z pevné linky v České republice. Tarif U:fon STANDARD nabízí výhodné sazby a 150 volných minut do pevných i mobilních sítí. V nové nabídce je i dvojice tarifů pro náročné zákazníky se štědrou porcí 400 a 1000 volných minut. Jde o tarify U:fon RELAX a U:fon MAX pro domácnosti i firmy. Podrobnosti viz přehledná tabulka tarifů U:fona.

Domácí linka U:fon – nejlevnější pevné hlasové služby v ČR

Telefon

Dlouhodobě cenově nejpříznivější nabídka tarifů domácích linek na českém trhu zahrnuje zejména benefity v podobě volání a SMS zpráv v síti U:fon zdarma. Stejně tak operátor oproti konkurenci nabízí své služby bez příplatků za sestavení hovoru.

U:fon navíc nyní přichází se snížením cen za minutu volání. Zákazníci mohou nově volat do pevných i mobilních sítí v České republice za 1,50 Kč/min. Stejná cena platí také pro telefonování do pevných sítí vybraných zemí Evropy, do Ruska, Kanady a USA.

Domácí linka i bez klasické přípojky

Další výhoda, kterou pevná linka U:fona zákazníkům nabízí, spočívá v samotném telefonním přístroji a použité CDMA technologii. Telefon nevyužívá klasickou pevnou přípojku, ale funguje bezdrátově v U:fonově síti. Díky tomu lze zřídit pevnou linku i v místech, kde není telefonní přípojka zavedena, například na chalupě nebo v novostavbách, a to bez stavebních úprav. Ceny telefonních přístrojů přitom začínají na 1 Kč.

O pevné linky je mezi zákazníky operátora Air Telecom zájem. V prvním kvartálu 2013 tvořily tarify domácích linek celých 63 % prodejů všech telekomunikačních služeb společnosti.


Domácí linka

U:fon MINI

U:fon STANDARD

U:fon RELAX

U:fon MAX

Měsíční paušál

199 Kč

279 Kč

459 Kč

589 Kč

Počet volných minut
(pevné + mobilní sítě v ČR)

30 + 20

100 + 50

300 + 100

800 + 200

Počet volných SMS

10

20

40

60

Volání a SMS v síti U:fon

zdarma

zdarma

zdarma

zdarma

Volání do všech pevných a mobilních sítí v ČR (Kč/min.)

1,50 Kč

1,50 Kč

1,50 Kč

1,50 Kč

Cena SMS do ostatních sítí v ČR

1,50 Kč

1,50 Kč

1,50 Kč

1,50 Kč


Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH